Proskit 8PK-S120NB-40 Kalem Havya 40W - 1
Proskit 8PK-S120NB-40 Kalem Havya 40W
Barkod: 4710810389627
Ürün Kodu: T1120
Yorum Yap
(0)
640,77 TL
Havale fiyatı621,55 TL % 3  extra indirim
Adet
KoleksiyonFiyat Alarmı
Neden Proskit 8PK-S120NB-40 Tercih Etmelisiniz?
Proskit 8PK-S120NB-40 Detaylı Teknik Veri Tablosu
Ürünün teknik kapasitesine dair dürüst ve net veriler aşağıda sunulmuştur:
ÖzellikTeknik Detay
Marka / ModelPro'sKit 8PK-S120NB-40
Güç Tüketimi40 Watt
Giriş GerilimiAC 220V - 240V