0
0.00 TL

KATEGORİLER

Hızlı Ara

Ücretsiz Kargo
Taksit Seçenekleri
Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye | Necip Bilgisayar | Sarf Malzeme Deposu | Elektronik Malzemeler
» Bilgisayar › Çevre Birimleri
Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye
Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia KlavyeEverest KB-700 Siyah USB Q Multimedia KlavyeEverest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye
Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye
(Popüler)

Ürün Bilgileri

:

Everest

:

Belirtilmemiş

:

KB-700

:

1 Adet

:

Ankara (7)

:

:

8680096004186

:

Belirtilmemiş

Ürün Fiyatı

37,43 TL
KDV DAHİL
Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri Kullanıcı Yorumları
Model KB-700
Türü Multımedıa
Bağlantı USB
Tuş Sayısı 113
Kablo Uzunluğu 130 cm
Renk Siyah
Boyut 44 x 13.5 x 2.7 cm
Sürücü Tak Çalıştır
Klavye Dili Türkçe Q
Desteklediği Sistemler Windows/Linux/Mac

Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye ; Mükemmel  incelikte ve kusursuz  olarak tasarlanmıştır. Kendi klasmanındaki klavyelerden daha  uygun fiyatı ile cebinize dost olan KB-700  dayanıklı yapısı ve sağlamlığı sayesinde rakiplerinden her zaman bir adım önde!  Yön tuşları  kendi klasmanındaki birçok klavyeden farklı olarak  gri renkte  tasarlanmıştır.

Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye ; Kaliteli tuş baskıları sayesinde harflerin, rakamların maksimum süre kalıcı olmasını sağlar ve uzun ömürlü kullanım imkanı tanır ! Bu sayede sık kullanılan tuşların üzerinde ki harf ve rakamların silinmesi derdine son. KB-700 kullanım keyfi yaşatacak bir klavye.

Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye ; Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile küçük boyutlarda tasarlanmış olan Everest KB-700 ince ve kullanışlı bir yapıya sahiptir.

Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye ; 8 Adet Multimedya tuşu sayesinde işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halletmenize imkan tanır. Sayfalarda ilerlemenizi,şarkı değiştirmenizi, ses açıp kapatmanızı ve benzeri bir çok işlemi rahatlıkla yapmanızı sağlayan mutltimedya tuşlarını kullanmanın keyfine varın !

Everest KB-700 Siyah USB Q Multimedia Klavye ; Tak - Çalıştır özelliği sayesinde kurulum gerektirmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.