0
0.00 TL

KATEGORİLER

Hızlı Ara

Ücretsiz Kargo
Taksit Seçenekleri
Everest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia Klavye | Necip Bilgisayar | Sarf Malzeme Deposu | Elektronik Malzemeler
» Bilgisayar › Çevre Birimleri
Everest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia Klavye
Everest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia KlavyeEverest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia KlavyeEverest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia KlavyeEverest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia Klavye
Everest Rampage KB-R55 Gaming Q Multimedia Klavye
(Popüler)

Ürün Bilgileri

:

Everest

:

Belirtilmemiş

:

KB-R55

:

1 Adet

:

Ankara (49)

:

:

8655161201410

:

Belirtilmemiş

Ürün Fiyatı

88,00 TL
KDV DAHİL
Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri Kullanıcı Yorumları
Bağlantı Şekli USB
Desteklediği Sistemler Windows/Linux/Mac
Dil Secenekleri Turkçe Q
F-Q Q
Kablo 1.8 Örgülü Kablo
Marka Everest Rampage
Model KB-R55
Multımedya tuşları Fn +F1,F12, F3 ,F4, F5, F6, F7, F8 ,F9 ,F10 ,F11, F12
ömrü 50 Milyon
Özellik Makrolu Gaming
Polling Oranı 1000 Hz
Renk Siyah
Tür Multimedia

Everest Rampage KB-R55 Siyah Gaming Q Multimedia Klavye ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest, kitlesi günden güne çoğalan oyuncularıda ihmal etmiyor. Firmanın Rempage KB-R55 olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahiptir. Oyunlar sırasında tamamen oyuncuların oyun zevki düşünerek tasarlanmış olan mekanik hisli tuşlar ile oyun oynamanın keyfine varın.

Everest Rampage KB-R55 Siyah Gaming Q Multimedia Klavye ; Yüksek tabanlı tuşları sayesinde rahat kullanımın tadını çıkartın. İri tuşlar sayesinde yazım yanlışlarını minmum seviyeye düşürün!

Everest Rampage KB-R55 Siyah Gaming Q Multimedia Klavye ; Fonksiyonel tuşları sayesinde, tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetebiliceksiniz. Windows kilit tuşu sayesinde oyun oynarken sorun yaşamiyacaksınız. Windows kilit tuşu sayesinde oyun zevkiniz yarıda kalmayacak.

Everest Rampage KB-R55 Siyah Gaming Q Multimedia Klavye ; Uzun kullanım sürelerine göre ergonomik olarak ellerinizi yormayacak şekilde özen ile tasarlanmıştır. Şık ve kompakt olarak tasarımı sayesinde Rampage 
KB-R55 uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizden ödün vermemeniz için en uygun biçimde dizayn edilmiştir.

Everest Rampage KB-R55 Siyah Gaming Q Multimedia Klavye ; 3 Farklı renkte zemin aydınlatması sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz.Bu farklırenk seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak zevkinize uygun bir biçimde ayarlayıp oyun oynamanın keyfini çıkarın.