0
0.00 TL

KATEGORİLER

Hızlı Ara

Ücretsiz Kargo
Taksit Seçenekleri
Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming Klavye | Necip Bilgisayar | Sarf Malzeme Deposu | Elektronik Malzemeler
» Bilgisayar › Çevre Birimleri
Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming Klavye
Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming KlavyeEverest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming KlavyeEverest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming Klavye
Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri 3 Renk Ayd. Q Gaming Klavye
(Popüler)

Ürün Bilgileri

:

Everest

:

Belirtilmemiş

:

KB-RX7

:

1 Adet

:

Ankara (10)

:

:

:

Belirtilmemiş

Ürün Fiyatı

91,47 TL
KDV DAHİL
Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri Kullanıcı Yorumları
Bağlantı noktası USB
F-Q Q
Marka Everest
Model KB-RX7 ALPOR
Özellik 3 Renk Aydınlatmalı
Renk Gri

Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri USB 3 Renk Aydınlatmalı Q Gaming Klavye ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest Rampage, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın KB-RX7 ALPOR olarak adlandırdığı klavye,  3 Farklı led aydınlatması ve benzeri özellikleri ile sizi cezbedebilecekşıklıkta tasarlandı. 

Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri USB 3 Renk Aydınlatmalı Q Gaming Klavye ; 3 Farklı led aydınlatma seçeneği sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak arttırabilir ve azaltabilirsiniz. Fonksiyon tuşunu kullanarak renk seçeneklerinden size en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri USB 3 Renk Aydınlatmalı Q Gaming Klavye ; Üstün özellikler ile donatılmış KB-RX7 ALPOR üstün performans sunan bir oyuncu klavyesidir.Sağlam mataryeller kullanılarak üretilmiş olan bu oyuncu klavyesi dayanıklı yapısı ve sağlamlığı ile rakiplerinden bir adım önde ! Türkçe duş dizilimine sahip olup 2 Yıl garantisi mevcuttur. 

Everest Rampage KB-RX7 ALPOR Gri USB 3 Renk Aydınlatmalı Q Gaming Klavye ; 6 Adet multimedya tuşu sayesinde tek tuşla işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ve bu sayede zamandan kazanmış olursunuz.