0
0.00 TL

KATEGORİLER

Hızlı Ara

Ücretsiz Kargo
Taksit Seçenekleri

Yeni Eklenenler

Rampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun Klavye | Necip Bilgisayar | Sarf Malzeme Deposu | Elektronik Malzemeler
» Bilgisayar › Çevre Birimleri
Rampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun Klavye
Rampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun KlavyeRampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun KlavyeRampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun Klavye
Rampage Rapido KB-R03 USB 7 Renk Makrolu Oyun Klavye
(Popüler)

Ürün Bilgileri

:

Everest

:

Belirtilmemiş

:

KB-R03

:

1 Adet

:

Ankara (1)

:

:

8680096026782

:

Belirtilmemiş

Ürün Fiyatı

157,93 TL
KDV DAHİL
Ürün Özellikleri Taksit Seçenekleri Kullanıcı Yorumları
Model Rapido KB-R03
Renk Siyah
Bağlantı noktası USB
Bağlantı Tipi Kablolu
F-Q Q
Kalvye tipi Oyuncu
Özellik 7 Renk Aydınlatmalı
Özellik1 max Hassasiyet, yuksek performans, Ergonomik Tasarım
Tuşlar Makro Tanımı Tüşları, Multimedya Tuşları, , Windows Kilit Tuşu ve Oyun Tuşları
Tür Multimedia
Açıklama Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye

Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye ; Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest,kitlesi günden güne çoğalan oyuncularıda ihmal etmiyor. Firmanın Rampage RAPIDO olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahiptir. Oyunlar sırasında tamamen oyuncuların oyun zevki düşünerek tasarlanmış olan tasarımı ve 7 Farklı renkteki LED aydınlatması ile oyun oynamanın keyfine varın. Makro tanımlama özelliği ile makro atamaları yapın ve oyun oynarken işlemlerinizi hızlandırın !

Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye ; Fonksiyonel tuşları sayesinde, tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetebiliceksiniz. Windows kilit tuşu sayesinde oyun oynarken sorun yaşamiyacaksınız, oyun zevkiniz yarıda kalmayacak.

Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye ; Uzun kullanım sürelerine göre ergonomik olarak ellerinizi yormayacak şekilde özen ile tasarlanmıştır. Şık ve kompakt olarak tasarımı sayesinde Rampage RAPIDO uzun süreli kullanımlarda oyun keyfinizden ödün vermemeniz için en uygun biçimde dizayn edilmiştir.

Everest Rampage Rapido KB-R03 Siyah USB 7 Renk Aydınlatmalı Q Multimedia Makrolu Gaming Klavye ; 7 Farklı renkte Led aydınlatması sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz. Bu farklı renk seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak zevkinize uygun bir biçimde ayarlayıp oyun oynamanın keyfini çıkarın.